© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

סיימון ג'פה חדשות ועדכונים / 

9 בנובמבר, 2020
משרדנו ייצג את CAF במימון לפרויקט הרכבת הקלה בירושלים
לאחר שנה של משא ומתן, הודיעו חברת שפיר הנדסה זכיינית הרכבת הקלה בירושלים, ושותפתה CAF הספרדית (בחלקים שווים), על השלמת הסגירה הפיננסית לפרויקט למימון ההקמה והתפעול של רשת קווי רכבת קלה בירושלים. את מימון הפרויקט בהיקף ראשוני של כ-4 מיליארד שקל,הוביל בנק הפועלים, בהשתתפות הבנק הבינלאומי, בית ההשקעות אלטשולר שחם וחברת הביטוח מגדל. עורכי הדין סיימון ג'פה וסמואל הנרי סמואל ממשרדנו ייצגו את CAF בעסקה. זהו הפרויקט הראשון של CAF בישראל.
26 באוקטובר, 2020
ברנע: ייצוג Knorr-Bremse ברכישה של כ- 20% נוספים מ- Vision Rail
סיימון ג'פה, אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ייצגו את Knorr-Bremse, חברה מובילה בשוק הגרמני העולמי בתחום מערכות בלימה לרכבות בהשקעתה בסך 10 מיליון דולר בחברת Rail Vision. חברת Rail Vision היא חברה ישראלית בתחום האוטומוטיב.
19 ביולי, 2020
סגירה פיננסית לפרויקט תחנת הכוח אתגל
משרדנו מייצג קבוצה של מלווים מוסדיים, כולל פסגות ועמיתים, בעסקה למימון הקמת ותפעול של פרוייקט אתגל. פרויקט אתגל, אותו קידמה בשנים האחרונות חטיבת האנרגיה של שיכון ובינוי, כולל הקמה של תחנת כוח המופעלת באמצעות גז טבעי, במחזור פתוח.
16 ביולי, 2020
מדריך בינלאומי על השפעות הקורונה
משרדנו נבחר להיות המשרד הישראלי שמנתח את הצעדים הממשלתיים שננקטו במהלך COVID-19 בישראל. הניתוח הוא במסגרת מדריך בינלאומי המרכז פירוט של הקלות וצעדים ממשלתיים שחלו במדינות רבות. 
22 ביוני, 2020
ברנע ייצגו בעל מניות בסייבר אקס שנרכשה על ידי מיקרוסופט
משרדנו ייצג את Inven Capital, קרן השקעות צ’כית ואחת מבעלי המניות בחברת Cyberx במכירתה של החברה למיקרוסופט בסכום של 165 מיליון דולר. הפלטפורמה של CyberX מסוגלת לספק תוך פחות משעה תובנות המאפשרות לצוותי אבטחה של רשתות תעשייתיות למנוע איומים על תשתיות קריטיות.
4 במרץ, 2020
מאמר: המגמות החמות בתחום הפינטק בישראל
סיימון ג'פה וד"ר צבי גבאי מנתחים במאמר קצר את האתגרים וההזדמנויות בשוק הפינטק בישראל.
12 בדצמבר, 2019
משרדנו ייצג את Sartorius בעסקה לרכישת השליטה בחברת תעשיות ביולוגיות של קיבוץ בית העמק
משרדנו ייצג את Sartorius שהינו ספק בינלאומי מוביל של מכשירי מעבדה, טכנולוגיה ביו-תרופות וציוד  בעסקה לרכישת השליטה בחברת תעשיות ביולוגיות של קיבוץ בית העמק תמורת כ־50 מיליון דולר. במסגרת העסקה נרכשו כל ההחזקות של קרן פורטיסימו וכן מניות בבעלות החברה הכלכלית של בית העמק. בנוסף, לסרטוריוס ולחברה הכלכלית אופציה לרכישת/מכירת אחוזים נוספים בהתקיים התנאים המסחריים הקבועים בעסקה.
6 באוקטובר, 2019
הראשונים להסתגל- הם אלה שישרדו
ראיון עם סיימון ג'פה בנוגע לקשר שבין חדשנות לבין העולם המשפטי והעובדה שמשרדים צריכים להתאים את עצמם לעולם, כי אחרת, הם לא ישרדו
25 ביוני, 2019
נתג"ז תרכוש מאנרג'יאן את המקטע המזרחי בתשתית הולכת הגז, תמורת 369 מיליון שקל
המשרד ייצג חברת נתיבי גז טבעי לישראל בעסקה עם החברה היוונית ארג'יאן למסירה צינור ימי ויבשתי להולכת גז טבעי מה-FPSO כריש ותנין עד למערכת ההולכה הישראלית. בתמורה נתג"ז תשלם לאנרג'יאן סכום של 369 מיליון ₪.  
18 ביוני, 2019
משרדנו ייצג את קרן הפרייבט אקוויטי Axcel בעסקת הרכישה של חברת Phase One
משרדנו ייצג את קרן הפרייבט אקוויטי Axcel בעסקת הרכישה של חברת Phase One מידיה של Silverfleet Capital. קרן Axcel מתמקדת בחברות בינוניות ויש לה בסיס רחב של משקיעים נורדיים ובינלאומיים.
4 ביוני, 2019
כשטכנולוגיה ומשפטים נפגשים: ראיון עם סיימון ג'פה
מגזין "The Lawyer" האנגלי התמקד החודש בסצינת החדשנות בישראל. המגזין ראיין עורכי דין מובילים, וביניהם סיימון ג'פה, כדי להבין טוב יותר את הסביבה המשפטית המקומית. במהלך הראיון סיימון הסביר את הקושי בתחום לאור העבודה כי הטכנולוגיה מאתגרת את הסביבה המשפטית. הוא ציין כי התפקיד החשוב של עורכי דין בתחום הטכנולויגה הוא לא רק לעדכן את הלקוחות מה הם לא יכולים לעשות, אלא גם להסביר להם את הסיכונים השונים, להבין את החשיפה הפוטנציאלית, ולסייע להנהלה לקבל החלטות הנכונות עבור החברה.
21 בפברואר, 2019
ברנע ייצג את חברת Exclusive Networks בעסקת רכישה
משרדנו ייצג את חברת Exclusive Networks ברכישת 70% החברה הישראלית Securewave Ltd, חברת הפצה ישראלית המתמחה בתחום אבטחת המידע ותשתיות ה- IT.
11 ביוני, 2018
ברנע ליווה משקיע בהשקעה בחברת הסייבר קלארוטי
משרדנו ליווה משקיע בסבב השקעה של 60 מיליון דולר בחברת הסטארטאפ הישראלית קלארוטי, שפיתחה פלטפורמה לאבטחת רשתות ארגוניות לתשתיות תעשייה כשירותי חשמל, כימיקלים, ייצור, כרייה ועוד.
9 במאי, 2018
ברנע ליווה את קרן ההשקעות ADM Capital בהשקעה בחברת הסטראט-אפ Rootility
משרדנו ליווה את קרן ההשקעות הבריטית ADM Capital בסבב השקעה בחברת הסטארטאפ הישראלית Rootility .Rootility פיתחה שיטות חדשות להגברת התפוקה של שורשי צמחים בצורה ייחודית ופורצת דרך.
1 בפברואר, 2018
משרד ברנע ייעץ בעסקת מכירת חטיבת בריאות האישה של טבע
משרדנו ייעץ בעסקת מכירת חטיבת בריאות האישה של טבע לקרן CVC Capital Partners של רשת בתי המרקחת CVC תמורת 703 מיליון דולר.
11 בדצמבר, 2017
ברנע ייצגה את EXO Technologies בעסקת הרכישה של החברה על ידי התאגיד האמריקאי Lear
משרדנו ייצג את חברת הסטארטאפ הישראלית Technologies EXO המפתחת פתרונות מבוססי GPS בהליך הרכישה על ידי התאגיד האמריקאי Lear.
22 בנובמבר, 2017
משרדנו אירח משלחת משקיעים אנגלית
היום התקיים אירוע במשרדנו למשלחת משקיעים מאנגליה, אשר הגיעו לארץ על מנת לבחון השקעות אפשריות בפרויקטים טכנולוגיים ובסטארטאפים מקומיים. במסגרת האירוע, יזמים הציגו למשלחת מיזמים המחפשים השקעות.  המשלחת אורגנה על ידי לשכת המסחר UK Israel Business.
8 בנובמבר, 2017
אירוח קרן ההשקעות האוסטרלית Bio Capital Impact
משרדנו מארח היום את קרן ההשקעות האוסטרלית Bio Capital Impact, הפועלת בתחומי הביוטק, מדטק ואגרו. נציגי הקרן הגיעו לארץ כדי לבחון אפשרויות השקעה בסטרטאפים בתחומים אלו.
1 בנובמבר, 2017
ברנע ייצגו אתHP בעסקה לרכישת עסקי ההדפסה של סמסונג
HP רכשה את עסקי ההדפסה של סמסונג תמורת 1.05 מיליארד דולר. HP יוצגה על ידי ברנע.
6 ביוני, 2017
איך לעבוד עם סטארטאפים- ראיון עם סיימון ג'פה
סיימון ג'פה, השותף המנהל במשרדנו, בראיון למגזיןLegal Business על אופן העבודה של משרדי עוה"ד בישראל עם חברות סטארטאפ בשלבים מוקדמים.
27 במרץ, 2017
UK Israel Tech Hub
משרד ברנע בשיתוף עם UK Israel Tech Hub מארחים היום משלחת מבריטניה, המבקרת בישראל בפעם הראשונה במטרה ליצור שתופי פעולה בעיקר בתחום התחבורה החכמה.
21 בפברואר, 2017
מפגש נטוורקינג בשיתוף לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה
ברנע ביחד עם לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה מארחים היום מפגש נטוורקינג לקידום הקשרים בין אנשי עסקים מדרום אפריקה החיים בישראל לתעשייה המקומית.
16 בפברואר, 2017
יחסי ישראל - יפן: קידום טכנולוגיות

כבר שנים רבות תעשיית ההייטק במדינה ישראל מושכת משקיעים ותאגידים בינלאומיים מרחבי העולם. אולם, רק בשנים האחרונות גוברת ההתעניינות של המגזר העסקי היפני במדינת ישראל ובשיתופי פעולה עם גורמים ישראלים. קידום המסחר ושיתוף הפעולה בין המדינות בא לידי ביטוי בין השאר במספר ההולך וגדל של חברות יפניות אשר מפעילות כאן מרכזי פיתוח, בעקבות רכישת חברות ישראליות או כחלק מאסטרטגיה ליצירת נוכחות מקומית, והיקף המשלחות העסקיות המגיעות לישראל ללמוד על החדשנות הישראלית.

 

31 בינואר, 2017
אירוח במשרדנו של משלחת משקיעים מגרמניה
ברנע מארחים היום משלחת מגרמניה, המבקרת בישראל בפעם הראשונה במטרה לאתר הזדמנויות להשקעה ושיתופי פעולה עם סטארטאפים, המפתחים טכנולוגיות הקשורות לעולמות הנדל"ן והביטוח.
7 בנובמבר, 2016
לעשות עסקים בישראל: מדינה ידידותית להשקעות

חברות, מדינות ומשקיעים פרטיים רואים את מדינת ישראל כיעד משתלם ונחשק לפעילות עסקית, ולא במקרה.  

מעמדה של ישראל כמובילה עולמית  בתחומי הטכנולוגיה והחדשנות הפכה אותה גם באופן טבעי למדינה ידידותית להשקעות עסקיות, במגוון תחומים.

26 ביוני, 2016
הזדמנויות להשקעה בנדל"ן בעקבות תוצאות משאל העם בבריטניה - ראיון עם סיימון ג'פה
סיימון ג'פה, שותף מייסד במשרד עו"ד ברנע, התראיין לכלכליסט על ההזדמנות להשקיע בנדל"ן בבריטניה בעקבות תוצאות משאל העם במדינה
23 ביוני, 2016
השפעות משאל עם בבריטניה על ישראל- ראיון עם סיימון ג'פה
רגע לפני ספירת הקולות במשאל העם הבריטי על היציאה מהאיחוד האירופי, סימון ג'פה שותף מייסד במשרד עו"ד ברנע התראיין לג'רוזלם פוסט  (באנגלית) , על ההשלכות האפשריות של משאל העם על חברות ישראליות בעלות נוכחות עסקית בבריטניה. 
20 ביוני, 2016
ראיון עם סיימון ג'פה בנוגע ליציאה אפשרית של בריטניה מהאיחוד
סיימון ג'פה, שותף מייסד, התראיין  ל-i24  בנוגע למשאל העם בבריטניה על סוגית פרישת בריטניה מהאיחוד ועל ההשלכות על ישראל. (הראיון מדקה 16)
18 במאי, 2016
משרדנו ליווה את תרומת הענק של 50 מיליון דולר לאוניברסיטת ת"א
איש העסקים הבריטי ג'רמי קולר תרם את הסכום לפקולטה לניהול באוני' ת"א, וכולו יוקדש לפעילות אקדמית ומחקרית והוראה, בניגוד לתרומות אחרות המוקדשות למבנים. עו"ד סיימון ג'פה ועו"ד אריאלה דרייפוס ליוו את הקרן במתן התרומה
12 באפריל, 2016
תעשיית ההייטק בישראל- ראיון עם סיימון ג'פה במגזין ה Legal Business
המגזין הבריטי היוקרתי "Legal Business" פרסם כתבה נרחבת שעסקה במגמות השונות בתעשיית ההייטק בישראל. לכתבה התראיינו מספר שותפים בכירים ממשרדים מובילים, ביניהם סיימון ג'פה,
5 באפריל, 2016
הצד המשפטי של הסטארט אפ- איך לעשות את זה נכון

כדי להקים סטארט אפ מצליח צריך רעיון מבריק וחזון. אחרי שגיבשתם את הרעיון  ולפני הקמת העסק, ישנם מספר שלבים מקדימים שרצוי  לסדר מראש, שמטרתם להגן על היזמים ועל החברה. לכן, לפני הקמת הסטארט אפ, חשוב לעבור על ההליכים המשפטיים המקדימים הבאים.

16 בפברואר, 2016
תעשיית ההייטק בישראל- ראיון עם סיימון ג'פה
המגזין הבריטי היוקרתי "The lawyer" פרסם כתבה נרחבת על שוק ההייטק הישראלי. לכתבה התראיינו מספר שותפים בכירים ממשרדים מובילים, בניהם סיימון ג'פה, אשר דנו בסיבות שהפכו את ישראל לאומת הסטרט-אפ ובמגמות והשינויים העוברים על תעשיית ההייטק בישראל (עמודים 42-48)
11 בפברואר, 2016
ברנע ייצגו את Covercy
עו"ד סיימון ג'פה, עו"ד אריאלה דרייפוס, עו"ד איתי גורה ועו"ד קרין קשי ייצגו את חברת קוברסי בגיוס של 1.5 מיליון דולר. חברת קוברסי מציעה שירות העברת כספים בין מדינות שמיועד לעסקים קטנים ובינוניים וגובה עמלה נמוכה מזו של הבנקים
9 בפברואר, 2016
הבורסה עוזרת למשקיעים: אדיסון תבצע ניתוח של חברות היי-טק שנסחרות בת"א
משרדנו מייצג את חברת המחקר הבינלאומית אדיסון בהסכם מול הבורסה בתל אביב לקידום משותף של מודל ייחודי שטרם נוסה בשוק ההון הישראלי. המודל יכלול ביצוע אנליזה בלתי תלויה על חברות הייטק וחברות ביומד הנסחרות בבורסה בת"א, בחסותה ובמימונה החלקי של הבורסה.  
24 בדצמבר, 2015
קשיים במימון פרויקטים במשק האנרגיה המתחדשת בישראל
כחלק מהמגמה העולמית למציאת תחליפי אנרגיה ועידוד הקמת פרויקטים בתחום האנרגיה המתחדשת, פרסמה מדינת ישראל בשנים האחרונות מספר מכרזים משמעותיים במטרה להשיג פיתוח בר קיימא של מקורות אנרגיה נקיים יותר. מבין המכרזים, ניתן למנות שני מכרזים נפרדים להקמה והפעלה של שתי תחנות כוח תרמו-סולאריות (Plot A ו-Plot B) באזור קיבוץ אשלים בדרום הארץ, את הפרויקט אגירה שאובה בגלבוע.
6 באוקטובר, 2015
משרד ברנע ייצג את Bruker Nano
משרדנו ייצג את חברת ברוקר האמריקאית, הנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של כ-2.9 מיליארד דולר, בעסקה לרכישת חברת ג'ורדן וואלי הישראלית. ברוקר המתמקדת בעיקר בייצור ושיווק ציוד מתקדם לתעשיית מדעי החיים, ומעסיקה כ-6,000 עובדים, רכשה את מלוא הון המניות של ג’ורדן וואלי בתמורה כוללת בסך של עד כ-53 מיליון דולר
2 בספטמבר, 2015
ההתעניינות הגוברת של סין במזרח התיכון
המגזין הסיני היוקרתי  China Business Law Journal פרסם כתבת רוחב העוסקת בהתעניינות של סין בפעילות המסחרית במזרח התיכון. כמומחה בינלאומי, בחר המגזין בסיימון ג'פה כנציג הישראלי בכתבה.  לקריאת הכתבה, לחץ כאן ( מעמוד 109)  
12 ביולי, 2015
ברנע מייצג את בלנדר
מיזם ההלוואות בלנדר, אשר החל לפעול לפני כשמונה חודשים גייס כ- 5 מיליון דולר. מאז הקמתה גייסה החברה כ- 3.5 מיליון לא כולל הסבב הנוכחי
5 ביולי, 2015
מומחים בינלאומיים מתחום הבנקאות בשולחן עגול וירטואלי
האתר הבריטי המוביל - www.corporatelivewire.com - קיים דיון וירטואלי של מומחים בינלאומיים בתחום הבנקים והפיננסים. הדיון עסק ברגולציה ובאתגרים הקיימים בתחום כיום. כמומחה בתחום הפיננסים בישראל, הוזמן סיימון ג'פה להשתתף בדיון.
28 במאי, 2015
ראיון עם סיימון ג'פה -תחום הבנקאות והפיננסים בישראל
כמומחה בתחום הבנקאות והפיננסים, התראיין סיימון ג'פה לאתר האינטרנט המוביל  CorporateLivewire. בראיון סקר סיימון את השינויים הרגולטורים האחרונים בישראל, מגמות מרכזיות צפויות והקשיים השונים הנובעים  מפעילות Cross border
22 באפריל, 2015
ראיון מיקי ברנע וסיימון ג'פה- מגזין Legal Business
מגזין המשפטי העסקי Legal Business הקדיש את המוסף של חודש אפריל לישראל. זאת תוך התמקדות בסוגיות ומגמות שונות הקשורות לפעילות העסקית בארץ. כעורכי דין מסחריים מובילים, רואיינו מיקי ברנע וסיימון ג'פה, בנושא העניין הגובר של חברות סיניות בישראל.  "במובנים מסוימים בגלל מגבלות גיאו-פוליטיות, יש בישראל פחות תחרות על עסקאות מסוימות. משקיעים לא צריכים להתמודד עם רמת תחרות גבוהה כמו בארה"ב ובבריטניה", אומר ברנע. 
21 באפריל, 2015
המגזין Legal Business במוסף המוקדש לישראל
המגזין המשפטי העסקי Legal Business הקדיש את המוסף של חודש אפריל לישראל. בסקירה שנערכה על תחום הגז, התראיין סיימון ג'פה, כמומחה בתחום זה ודן בפעילות של חברות זרות ומקומיות בתחום הגז בישראל. בראיון הבהיר סיימון כי החלטת הממונה על ההגבלים העסקיים לגבי מבנה הבעלות של שדות הגז הינה בעייתית לחברות הרוצות להשקיע בישראל. 
17 בפברואר, 2015
סקירת תעשיית ההייטק בישראל ע"י המגזין הבריטי The Lawyer
תעשיית ההייטק בישראל: על אף מבצע "צוק איתן", שנת 2014 היתה שנה מוצלחת להייטק הישראלי. חברות הטכנולוגיה הישראליות יצאו להנפקות בורסאיות בהיקף של 2.3 מיליארד דולר, דבר שהפך את 2014 לאחת משנות האקזיטים החזקות בעשור האחרון. המגזין האנגלי היוקרתי, The Lawyer, כינס עורכי דין מובילים, ביניהם עו"ד סיימון ג'פה, על מנת לדון במגמות השונות והאתגרים העומדים בפני החברות הפועלות בתעשיית ההייטק הישראלית.
29 בינואר, 2015
מיזוגים ורכישות 2015 - דיון מומחים וירטואלי בנושא
האתר הבריטי המוביל - www.corporatelivewire.com - קיים דיון וירטואלי של מומחים בינלאומיים בתחום מיזוגים ורכישות. הדיון עסק בשינויים ובאתגרים הקיימים בפעילות ה- Cross-border. בין השאר, עסקו המומחים במגמות השונות הקיימות בתחום המיזוגים והרכישות, בהשלכות המיסויות הקיימות ובחוזקה של תעשיית הייטק בישראל. כמומחה בתחום התאגידים בישראל, הוזמן סיימון ג'פה להשתתף בד
24 באוגוסט, 2014
דיווח מיוחד של המגזין The Lawyer על המבצע בעזה ועל השפעתו
על רקע הלחימה בעזה -  המגזין המשפטי הבריטי The Lawyer פרסם סקירה מיוחדת על המצב הכלכלי בישראל לאור המבצע בעזה
10 בפברואר, 2014
ראיון עם סיימון ג'פה במגזין The Lawyer
 המגזין המשפטי היוקרתי The Lawyer בכתבה הסוקרת את המונופול בארץ ואת השינויים החלים בישראל בתחום ההגבלים העסקיים. ראיון עם סיימון ג'פה.   
18 באפריל, 2013
סקירת ההייטק הישראלי על ידי מגזין ה legal business
בשנים האחרונות חברות סיניות וחברות מהמזרח הרחוק משקיעות יותר ויותר בחברות ישראליות. סיימון ג'פה מתראיין בנושא
11 במרץ, 2013
סוגיות שכר הבכירים בישראל- מאמר דעה
עו"ד סיימון ג'פה ועו"ד אריאלה דרייפוס במאמר משותף עבור המגזין האנגלי היוקרתי The Lawyer בעוד העיתונות בבריטניה מדווחת בהרחבה על המשכורות המנופחות והבונוסים השמנים של חלק מהעובדים הבכירים ביותר בחברות ציבוריות בבריטניה, החקיקה החדשה בישראל בנושא שכר בכירים מנסה להגביל ולרסן את סכומי הכספים הגבוהים שמגיעים לבכירים.  
26 בפברואר, 2013
למצוא איזון - משק הגז הטבעי בישראל
התפתחויות שחלו בשנים האחרונות בתחום שוק הגז הטבעי בישראל מחייבות למעשה את המדינה לקבל החלטות בכדי למצוא את האיזון בין האינטרס הציבורי לבין זכויות המשקיעים, יצוא גז טבעי בישראל – שעת מבחן: מדינת ישראל לא בורכה במאגרי אנרגיה טבעיים. לפיכך, מעת קום המדינה, ישראל נדרשת להתבסס על ייבוא של מקורות אנרגיה ממדינות זרות. לאור מצב דברים זה כנסת ישראל מעולם לא נדרשה לתת מענה חקיקתי אמיתי לסוגיות מהותיות ביחס למשאבי אנרגיה המופקים בשטחי ישראל. מספר תגליות מאגרי הגז הטבעי שנמצאו במימיה הכלכליים של מדינת ישראל בעשור האחרון, טרפו את הקלפים ושינו את כללי המשחק. לראשונה בתולדותיה, לישראל משאבי אנרגיה אשר מאפשרים לה לעמוד בדרישות השוק המקומי, ואף יתרה מכך, להפוך לשחקן משמעותי בשוק הגז העולמי. עולם חדש ולא מוכר זה, מחייב את המחוקק הישראלי לייצר תשתית חקיקתית עדכנית ורלוונטית
12 בנובמבר, 2012
Israeli work – coming your way
מדינת ישראל הינה כוח עולה בתחום האנרגיה ותחום ה- IT וחשוב שמשרדי עורכי הדין יהיו ערים לאפשרויות החדשות בישראל. מאמר מאת עורך דין סיימון ג'פה
30 ביוני, 2012
השתתפות במכרז בנושא תשתיות - טיפים
  סיימון ג'פה, ראש מחלקת תשתיות במשרד, במאמר שעוסק בסיכונים הקיימים כאשר חברות ניגשות למכרזים בתחום התשתיות. מוסף תשתיות, הארץ, יוני 2012.
20 במרץ, 2011
ברנע מייצגים חברה אירופאית מובילה בתחום האנרגיה
ברנע מייצגים חברה אירופאית מובילה בתחום האנרגיה בהסכם עם רותם תעשיות בע"מ וגפן ביומד השקעות, שתי חברות ישראליות המתמחות בטכנולוגיה מתקדמת, להקמתו של מיזם משותף למימון ותמיכה בחברות הזנק חדשניות בתחום האנרגיה המתחדשת והאנרגיה החילופית וטכנולוגיות חוסכות אנרגיה.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: