© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

אריאלה דרייפוס חדשות ועדכונים / 

5 במאי, 2021
הצעדים הראשונים בעולם היזמות
אריאלה דרייפוס הרצתה במסגרת תכנית 50:50 שהינה שיתוף פעולה בין אוניברסיטת Northeastern בבוסטון ובין אקסלרטור AtoB המיועדת ליזמים פלסטינים וישראלים. ההרצאה עסקה בכלים המשפטיים הבסיסים שחשוב להכיר כאשר מקימים מיזם. 
8 באפריל, 2021
חברת פינטק TipRanks השלימה גיוס של 77 מיליון דולר
חברת הפינטק הישראלית TipRanks הודיעה על גיוס בסך 77 מיליון דולר אותו הוביל התאגיד הטכנולוגיה הבינלאומי Prytek ובהשתתפות של בית השקעות מור. אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ייצגו את TipRanks בהשקעה זו. TipRanks מונה כיום 60 עובדים הממוקמים בעיקר בתל אביב. עם ההשקעה החדשה החברה מתכננת להכפיל את כוח העבודה שלה ולפתוח משרדים בניו יורק.
21 בינואר, 2021
ענקית הציוד הדנטלי האמריקאית Dentsply Sirona רוכשת את דאטום דנטל
משרדנו ייצג את חברת דאטום דנטל בעסקת מכירה לחברת הענק האמריקאית Dentsply Sirona. דאטום דנטל פועלת בתחום המכשור הרפואי ועוסקת בפיתוח פתרונות לניתוחים של השתלות שיניים. עורכי הדין מיקי ברנע, אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ייצגו את החברה בעסקה. 
17 בינואר, 2021
הרצאה: קשיים בגיוס כספים למיזם
הדסה ו-IBM הקימו אקסלרטור בריאות דיגיטלית הפונה ליזמים בתחום. הבוקר, הרצתה אריאלה דרייפוס במסגרת האקסלרטור והסבירה על הקשיים והאתגרים הקיימים בגיוס כספים. 
13 בדצמבר, 2020
הטוב, הרע והמכוער: משא ומתן על התמורה המותנית בעסקאות הון סיכון
כחלק ממדריך מקיף שכלל מספר תחומי שיפוט, אותו הכין משרד עורכי הדין Humphreys Law Ltd, אריאלה דרייפוס ניתחה את התנאים המשפיעים על הזכות לקבלת התמורה המותנית. 
26 באוקטובר, 2020
ברנע: ייצוג Knorr-Bremse ברכישה של כ- 20% נוספים מ- Vision Rail
סיימון ג'פה, אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ייצגו את Knorr-Bremse, חברה מובילה בשוק הגרמני העולמי בתחום מערכות בלימה לרכבות בהשקעתה בסך 10 מיליון דולר בחברת Rail Vision. חברת Rail Vision היא חברה ישראלית בתחום האוטומוטיב.
24 בספטמבר, 2020
אריאלה הוזמנה לשפוט ב- Pitch day של IBM
הבוקר מתקיים אירוע של האקסלרטור של IBM, במסגרתו היזמים מציגים את המיזם שלהם בפני פאנל מומחים. אריאלה דרייפוס ממשרדנו תהיה השופטת באירוע.
22 ביוני, 2020
ברנע ייצגו בעל מניות בסייבר אקס שנרכשה על ידי מיקרוסופט
משרדנו ייצג את Inven Capital, קרן השקעות צ’כית ואחת מבעלי המניות בחברת Cyberx במכירתה של החברה למיקרוסופט בסכום של 165 מיליון דולר. הפלטפורמה של CyberX מסוגלת לספק תוך פחות משעה תובנות המאפשרות לצוותי אבטחה של רשתות תעשייתיות למנוע איומים על תשתיות קריטיות.
20 במאי, 2020
מדריך לעשיית עסקים בישראל באתר Practical Law
גם השנה היינו אחראים לכתיבת המדריך לעשיית עסקים בישראל עבור האתר Practical Law. המדריך מקיף נושאים רבים ביניהם מערכת המשפט בישראל, השקעות זרות, דיני עבודה, מיסוי, תחרות, פרטיות, קניין רוחני ועוד.
20 במאי, 2020
מרעיון לסטארטאפ: אריאלה דרייפוס בהרצאה למרכז היזמות של אוניברסיטת בן גוריון
עו"ד אריאלה דרייפוס הרצתה היום על הסכם מייסדים וגיוס הון ראשוני לסטודנטים בפקולטה לניהול הנוטלים חלק באקסלרטור של מרכז בנג'יס ליזמות וחדשנות של אוניברסיטת בן גוריון.
5 במאי, 2020
משרדנו ייצג את סרף במכירת פעילות הווידאו לרכב ל-lytx
עורכי הדין מיקי ברנע ואריאלה דרייפוס, ייצגו את חברת סרף בעסקת של מכירת פעילות הווידאו לרכב ל-lytx בכ-20-30 מיליון דולר. בעקבות העסקה, חטיבת הוידאו טלמטיקס של סרף תהפוך להיות ליטיקס-ישראל. סרף הוקמה בשנת 1996 ועוסקת בפיתוח פתרונות גישה וגישור בין רשתות תקשורת שונות.
22 באפריל, 2020
משרדנו ייצג את קרן ההשקעות Sofinnova Partners בהשקעתה בחברת פי קרדיה
חברת פי קרדיה, הפועלת בתחום הטיפול במסתמי הלב ומפתחת צנתר ממוזער השלימה גיוס של 27 מיליון דולר בהובלת קרן ההשקעות Sofinnova Partners. עורכי הדין מיקי ברנע, אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ייצגו את קרן ההשקעות בעסקה.
8 במרץ, 2020
ראיון עם אריאלה דרייפוס על שוק הפמטק
שנת 2019 הייתה שנת שיא עבור FemTech (טכנולוגיה נשית). מיזמים בתחום זה עוסקים לרוב בפיתוח תוכנה, אבחון, מוצרים ושירותים הנוגעים לבריאות האישה. בכתבה בסטארטאפ ניישן סנטרל, שעסקה במגמות בתחום הפמטק בשנה הקרובה, התראיינה עו"ד אריאלה דרייפוס, שותפה במשרדנו המלווה מיזמים בתחום.  
3 במרץ, 2020
משרדנו ייצג את קבוצת MAT Holding הספרדית בעסקת מיזוג בין שתי יצרניות מגופים מהתעשייה הקיבוצית
משרדנו ייצג את קבוצת MAT Holding הספרדית בעלת השליטה בחברת דורות מגופי פיקוד ובקרה מקיבוץ דורות בעסקת המיזוג בין דורות עם חברת א.ר.י אביזרים להולכת נוזלים המוחזקת על ידי קיבוץ חרוב.
19 בפברואר, 2020
IBM Alpha Zone - המנטורים פוגשים את משתתפי מחזור 10
כחלק מהליווי של המשרד את האקסלרטור של יבמ, עו"ד אריאלה דרייפוס השתתפה במפגש עם המחזור החדש והרצתה על גיוס הון והשקעות.
12 בינואר, 2020
אירוח מפגש של בריטיש אמריקן טבקו
משרדנו ארח היום מפגש של בריטיש אמריקן טבקו במסגרת ביקור בישראל והיכרות עם השוק היזמות המקומי. אריאלה דרייפוס סקרה בפני המשתתפים את השוק המקומי והאתגרים המשפטיים הקיימים לחברות.
20 בנובמבר, 2019
פודקאסט: אריאלה דרייפוס ל-50inTech על תחום הפמטק
אריאלה דרייפוס מספרת בפודקאסט ל-50inTech על תעשיית הפמטק הצומחת, על האתגרים שעומדים בפני היזמים בתחום ונותנת עצות איך לדבר עם משקיעים.
15 בספטמבר, 2019
משרדנו ייצג את חברת CryoLife בעסקה אסטרטגית עם חברת אנדוספן הישראלית
משרדנו ייצג את חברת CryoLife בעסקה אסטרטגית עם חברת חברת אנדוספן הישראלית, המפתחת שתלים לטיפול בבעיות של אבי העורקים. העסקה כללה אפשרות לרכוש בעתיד את אנדוספאן בסכום של עד 450 מיליון דולר יחד עם הסדר הפצה בלעדי.
4 באוגוסט, 2019
הרצאה של אריאלה בתכנית הקיץ הבינלאומית TIP של האוניברסיטה העברית
עו"ד אריאלה דרייפוס הרצתה ביום בפני משתתפי תכנית הקיץ הבינלאומית TIP של האוניברסיטה העברית על הצעדים המשפטיים הראשונים בהשקת מיזם.
18 ביולי, 2019
ברנע מייצגים את קבוצת עזריאלי ברכישת 20% מחברת קומפאס העוסקת בתחום ה-Data Centers
משרדנו ייצגו את קבוצת עזריאלי בעסקת הרכישה של חברת קומפאס, הפועלת בצפון אמריקה בתחום ה-Data Centers. רכישה זו מבוצעת כחלק ממהלך כולל של קבוצת עזריאלי להתרחב בתחום הנדל"ן בזירה הבינלאומית.
16 ביולי, 2019
משרדנו מארח יזמי פמטק
היום ארחנו יזמים הפועלים בתחום הפמטק (טכנולוגיה נשית). האירוע התקיים בשיתוף 50inTech, ארגון צרפתי המספק פלטפורמה לנשים בתעשיית ההייטק. במהלך האירוע, אריאלה דרייפוס העבירה סקירה על האתגרים וההזדמנויות בתחום הפמטק.
9 ביולי, 2019
שוק הפמטק – ההייטק התעלם ואז נחשף בפניו שוק של עשרות מיליארדים
עו"ד אריאלה דרייפוס המלווה בין היתר מיזמים בתחום הפמטק בכתבה בדה מרקר על שוק הפמטק הצומח. על פי הערכה השוק צפוי להגיע לשווי של 50 מיליארד דולר ב–2025.
27 ביוני, 2019
ברנע: מייצגים ג’ונסון אנד ג’ונסון בהשקעתה בחברת דיי טו (DayTwo)
משרדנו ייצג את ג’ונסון אנד ג’ונסון בהשקעתה בחברת דיי טו (DayTwo) במסגרת סבב גיוס של 31 מיליון דולר. חברת דיי טו שפיתחה טכנולוגיה להתאמה אישית של תזונה על בסיס הרכב חיידקי המעי עבור חולי סוכרת וקדם סוכרת.
3 ביוני, 2019
ברנע: מייצגים ג’ונסון אנד ג’ונסון בהשקעתה ב-TechsoMed הישראלית
סטארטאפ הביוטק הישראלי Techsomed, שמפתח פלטפורמת ניתוח תמונה, המיועדת לסייע בטיפול במחלות שונות, גייס 2.6 מיליון דולר בסבב השקעות בהובלת Johnson Johnson Innovation, זרוע ההשקעות של ענקית התרופות והקוסמטיקה הבינלאומית. הטכנולוגיה של Techsomed מאפשרת בקרה בזמן אמת של ההליך, כך שהרופא יכול להיות בטוח שהוא צרב את כל הרקמות הבעייתיות, ולוודא שהוא לא גרם נזק לרקמות סמוכות בריאות. המערכת אף מנבאת את השפעות ההליך במשך ה-24 השעות שלאחריו – וכך משפרת את הדיוק של הרופא ויעילות ההליך. סבב הגיוס הנוכחי של החברה הובל על ידי Johnson Johnson Innovation – JJDC וכלל השקעות מצד משקיעים קיימים וחדשים כמו Screen Holdings, מכון אלפרד מאן בטכניון (AMIT), קרן NextLeap Ventures ו-Axil Capital.
29 באפריל, 2019
2019: השנה של הפמטק

במהלך השלוש שנים האחרונות, סכום המוערך בכמיליארד דולר הושקע בטכנולוגיות המתמקדות בבריאות האישה, ולפי נתוני חברת מחקר ההון סיכון Pitchbook, תחום הפמטק גייס כ-650 מיליון דולר מקרנות הון סיכון בשנה האחרונה בלבד, וסכום של 241 מיליון דולר עד כה השנה. יחד עם זאת במצב שבו נשים מהוות רק כ-6% מכלל מקבלי ההחלטות בקרנות הון סיכון בארה"ב, אין זה מפתיע שקשה להשיג מימון.

11 בפברואר, 2019
סקירה של שוק המיזוגים והרכישות בישראל
עוה"ד מיקי ברנע ואריאלה דרייפוס, שותפים במחלקת התאגידים במשרדנו, סקרו עבור Lexology את תחום המיזוגים והרכישות בישראל.
13 בינואר, 2019
מדריך לעשיית עסקים בישראל באתר Practical Law
מדריך לעשיית עסקים בישראל שנכתב על ידי משרדנו פורסם באתר Practical Law. המדריך מקיף נושאים רבים ביניהם מערכת המשפט בישראל, השקעות זרות, רגולציה, יחסי עבודה, מיסוי, קניין רוחני ועוד.
20 בדצמבר, 2018
IBM Alpha Zone - המנטורים פוגשים את משתתפי מחזור 8
כחלק מהליווי של המשרד את האקסלרטור של IBM השתתפה עו"ד אריאלה דרייפוס במפגש עם המחזור החדש והרצתה על חדירה לשווקים חדשים.
29 בנובמבר, 2018
משרדנו אירח משלחת של חברות צרפתיות מתחום מדעי החיים
משרדנו אירח היום משלחת מטעם שגרירות צרפת של חברות סטארט-אפ מתחום מדעי החיים והמדטק שבגיעה לישראל להכיר את תעשיית החדשנות המקומית בתחום מדעי החיים. במסגרת האירוע, עו"ד אריאלה דרייפוס סקרה את שוק המדטק בישראל והאתגרים המשפטיים הקיימים לחברות בתחום.
27 בנובמבר, 2018
הרצאה לסטודנטים: הצעדים הראשונים בהשקת מיזם
עו"ד אריאלה דרייפוס הרצתה היום בפני סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון על הצעדים המשפטיים הראשונים בהשקת מיזם. ההרצאה ניתנה במסגרת קורס לתלמידי תואר בשני בפקולטה לניהול.
22 בנובמבר, 2018
יזמות, הון סיכון והשקעות בסטארט-אפ
עו"ד אריאלה דרייפוס הרצתה היום בקורס בנושא יזמות, הון סיכון והשקעות בסטארט-אפ, שהציעה אוניברסיטת ג'נבה לסטודנטים מאוניברסיטת טסינגואה הסינית.
25 באוקטובר, 2018
ביטוח מצגים ושיפוי

בכל עסקת מיזוג או רכישה, נדרש המוכר למסור הצהרות (מצגים והתחייבויות) המספקים תמונה משפטית מלאה בנוגע לחברה שברצונו למכור. במקרה בו נמסרה הצהרה שגויה, הרוכש רשאי לתבוע את המוכר בגין הנזקים שנגרמו לו. ביטוח מצגים ושיפוי הוא בעצם פוליסה המכסה  את עלות הנזק (כולה או חלקה) של הרוכש.

23 באוקטובר, 2018
משרדנו מלווה את המחזור השמיני של תכנית ההאצה של יבמ
משרדנו ממשיך ללוות את IBM Alpha Zone, ומלווה את המיונים למחזור השמיני של תכנית ההאצה. 
8 באוגוסט, 2018
עורכות דין מובילות במיזוגים ורכישות של חברות היי-טק
בכתבה שפורסמה בדה מרקר על עורכות דין שותפות שהובילו עסקאות מיזוגים ורכישות של חברות היי-טק, הופיעה עו"ד אריאלה דרייפוס, כמי שהובילה את עסקת ההשקעה של ויולה פרייבט אקוויטי בחברת סימילרווב.
30 ביולי, 2018
ברנע ליווה את קרן JJDC בסבב השקעה בחברת OrthoSpin.
משרדנו ייצג את התאגיד האמריקאי Johnson and Johnson , המשקיע המוביל בסבב השקעה של 3 מיליון דולר בחברת OrthoSpin. חברת OrthoSpin הינה סטארטאפ ישראלי, המפתח מכשיר לקיבוע עצמות שניתן לתפעול ולשליטה מרחוק.
9 במאי, 2018
ברנע ליווה את קרן ההשקעות ADM Capital בהשקעה בחברת הסטראט-אפ Rootility
משרדנו ליווה את קרן ההשקעות הבריטית ADM Capital בסבב השקעה בחברת הסטארטאפ הישראלית Rootility .Rootility פיתחה שיטות חדשות להגברת התפוקה של שורשי צמחים בצורה ייחודית ופורצת דרך.
10 באפריל, 2018
משרד ברנע סוקר את שוק המיזוגים והרכישות בישראל עבור אתר הדירוג הבינ"ל IFLR
דו"ח המפרט את הטרנדים וההתפתחויות בשוק המיזוגים והרכישות הישראלי נכתב על ידי עו"ד אריאלה דרייפוס ופורסם באתר המדריך הדירוג הבינלאומי IFLR1000.
5 בפברואר, 2018
משרדנו ממשיך ללוות את תכנית ההאצה של IBM
כמשרד המלווה את תוכנית האצה של IBM, תשתתף אריאלה דרייפוס באירוע מנטורינג שיתקיים היום למשתתפי המחזור השביעי של התכנית. במסגרת זו, יציגו היזמים בפני קהל משקיעים ומומחים שונים ויקבלו מהם פידבקים.
14 בינואר, 2018
משרדנו מארח סטודנטים מ - Cornell Tech
משרדנו מארח היום יחד עם ארגון Enterprise Florida משלחת של סטודנטים מ- Johnson Cornell Tech לסשן הרצאות מיוחד בפני קרנות הון סיכון ומומחים מהתעשייה. במסגרת זאת, אריאלה דרייפוס, תרצה ליזמים בנושא Doing Business in Israel.
2 בינואר, 2018
מרעיון לסטארטאפ: אריאלה דרייפוס בהרצאה במרכז היזמות של אוניברסיטת בן גוריון
עו"ד אריאלה דרייפוס תרצה היום במרכז בנג'יס ליזמות וחדשנות של אוניברסיטת בן גוריון בנושא של הסכם מייסדים, קנין רוחני והסכמי השקעה.
31 בדצמבר, 2017
לילה טוב 2017 ...

2017 בהחלט היתה שנה מעניינת בעולם ההייטק הישראלי. בין החידושים הבולטים שהיו השנה  במקרה שפספסתם.

11 בדצמבר, 2017
ברנע ייצגה את EXO Technologies בעסקת הרכישה של החברה על ידי התאגיד האמריקאי Lear
משרדנו ייצג את חברת הסטארטאפ הישראלית Technologies EXO המפתחת פתרונות מבוססי GPS בהליך הרכישה על ידי התאגיד האמריקאי Lear.
6 בנובמבר, 2017
משרדנו מייצג את מנורה מבטחים בהצעה שהתקבלה לרכישת אחזקות שיכון ובינוי בפרויקט מנהרות הכרמל
קבוצת מנורה מבטחים השתתפה בהליך התחרותי שניהלה שיכון ובינוי למכירת אחזקותיה בחברות הפרויקטים של מנהרות הכרמל ונתיבי הצפון. את הקבוצה ייצג עו"ד ינון יוגב, שותף במחלקת התשתיות ומימון הפרויקטים במשרדנו.
1 בנובמבר, 2017
ברנע ייצגו אתHP בעסקה לרכישת עסקי ההדפסה של סמסונג
HP רכשה את עסקי ההדפסה של סמסונג תמורת 1.05 מיליארד דולר. HP יוצגה על ידי ברנע.
27 בספטמבר, 2017
אירוח משלחת של מנהלים בכירים מסין
משרדנו מארח היום משלחת מנהלים בכירים ממגוון תעשיות בסין, שהגיעו לארץ כדי ללמוד על חדשנות ויזמות ישראלית.
18 בספטמבר, 2017
מאמר לעיתון טיימס אוף ישראל בנוגע ל"סעיף הצירוף"
עו"ד אריאלה דרייפוס, שותפה במשרדינו, במאמר לעיתון טיימס אוף ישראל בנוגע ל"סעיף הצירוף" הכלול במירב מסמכי ההשקעה. אריאלה משרטטת חמישה טיפים לבעלי מניות מיעוט.
15 באוגוסט, 2017
עו"ד אריאלה דרייפוס תרצה היום בנושא הסכמי השקעה
במסגרת שיתוף הפעולה של משרדנו עם מרכז היזמות של האוניברסיטה העברית, HUstart, תתקיים הבוקר הרצאה של עורכת הדין אריאלה דרייפוס. ההרצאה תתקיימים במסגרת TIP - Trans-disciplinary Innovation Program ותעסוק בחשיבות של הסכמי השקעה וגיוס הון. 
26 ביולי, 2017
עו"ד אריאלה דרייפוס בהרצאה במרכז היזמות של אוניברסיטת בן גוריון
עו"ד אריאלה דרייפוס תרצה היום בפני משתתפי התוכנית הבינלאומית במרכז בנג'יס ליזמות וחדשנות של אוניברסיטת בן גוריון בנושא של הסכם מייסדים, קנין רוחני והסכמי השקעה.
2 ביולי, 2017
ברנע ליווה את תאגיד ג'ונסון אנד ג'ונסון בהשקעה בסטארט-אפ DayTwo
משרד ברנע ליווה תאגיד ג'ונסון אנד ג'ונסון בהשקעה בסטארט-אפ DayTwo בהיקף של 12 מיליון דולר המספק ללקוחותיו המלצות תזונה מותאמות אישית, בהתבסס על מיפוי וניתוח הרכב חיידקי המעי.
14 ביוני, 2017
ביג דאטה מנקודת ראות משפטית

התפתחויות בתחום הבינה המלאכותית הובילו לעליה בשימוש בביג דאטה ו-machine learning. המהירות בה ניתן כיום לעבד פיסות מידע היא מפתיעה בהחלט. המידע נאסף, נאגר ומנותח על מנת לשפר יעילות באופן מתמיד וליצור מודיעין שניתן לנצלו לצורך פעילויות המובילות לגידול בהכנסות. בקיצור, בעולם של היום – מידע שווה כוח.

24 במאי, 2017
האתגרים המשפטיים בתחום הביג דאטה
עו"ד אריאלה דרייפוס במאמר בגלובס Dun's100 על המוקשים המשפטיים העומדים בפני מפתחי טכנולוגיות בתחום הביג דאטה.
7 במאי, 2017
משרד ברנע שמח להשתתף זו השנה השניה בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב
משרד ברנע לוקח זו השנה השנייה חלק בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב. במסגרת הכנס, עו"ד מיקי ברנע, שותף מנהל, ירצה על האתגרים המשפטיים של סטרטאפים בשלבים מתקדמים ויכהן כשופט בגמר תחרות הסטרטאפים בהשתתפות מנטורים נוספים מחברות Shazam, Prezi, Capsula קבוצת שטראוס והתעשייה האווירית. ד"ר דותן ברוך, עו"ד יובל לזי ועו"ד אריאלה דרייפוס, שותפים במשרדנו, ישמשו כשופטים בתחרות הסטרטאפים בתחומי ה-Fintech, Gaming ו-IoT. כמו כן עו"ד יובל לזי ישתתף בפאנל העוסק במימון חברות סטארטאפ. בין משתתפי הפאנל נציג של משרד המדען הראשי, מנכ"ל Tau Ventures ומנכ"ל תכנית הסטרטאפים Cockpit של אלעל.
30 במרץ, 2017
פאנל 'עולים למשפטים'
עו"ד אריאלה דרייפוס, שותפה, במשרד ברנע תרצה היום בפני עולים חדשים שהינם סטודנטים למשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה ומשתתפים בתוכנית "עולים למשפטים", שמטרתה להעניק תמיכה לסטודנטים המתקשים בלימודים בשפה העברית.
29 במרץ, 2017
ברנע ייצג את קרן ההשקעות ויולה פרייבט אקוויטי בהשקעה בחברת סימיליאר-ווב
ברנע ייצג את קרן ההשקעות ויולה פרייבט אקוויטי בהשקעה בסך של כ-50 מיליון דולר בחברת סימיליאר-ווב, הפועלת בשוק הדיגיטלי והמספקת אינפורמציה לאתרים ויישומים.
27 במרץ, 2017
UK Israel Tech Hub
משרד ברנע בשיתוף עם UK Israel Tech Hub מארחים היום משלחת מבריטניה, המבקרת בישראל בפעם הראשונה במטרה ליצור שתופי פעולה בעיקר בתחום התחבורה החכמה.
21 בפברואר, 2017
מפגש נטוורקינג בשיתוף לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה
ברנע ביחד עם לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה מארחים היום מפגש נטוורקינג לקידום הקשרים בין אנשי עסקים מדרום אפריקה החיים בישראל לתעשייה המקומית.
5 בפברואר, 2017
משרד ברנע סיקר את השוק הישראלי במדריך המשפטי - Practical Law
מחפשים לעשות עסקים בישראל? מדריך לעשיית עסקים בישראל שנכתב על ידי משרדנו פורסם באתר Practical Law. המדריך מקיף נושאים רבים ביניהם מערכת המשפט בישראל, השקעות זרות, רגולציה, יחסי עבודה, מיסוי וכו'.
4 בינואר, 2017
שמונה התרחשויות בעולם ההיי-טק הישראלי במהלך שנת 2016

שנת 2016 היתה שנה מעניינת בעולם ההיי-טק הישראלי. במקרה ופספסתם משהו, הנה סקירה של שמונה התרחשויות מעניינות.

27 בנובמבר, 2016
גיוס כספים באמצעות "הלוואה המירה" Convertible Loan
עו"ד אריאלה דרייפוס, שותפה במשרד ברנע במאמר בנושא גיוס כספים באמצעות "הלוואה המירה" ("Convertible Loan"). לדבריה של אריאלה, הלוואה המירה הינה מכשיר אטרקטיבי למשקיעים ומהווה יתרון גם עבור יזמים ואם מנוסחת כראוי אף יכולה לאזן את האינטרסים של שני הצדדים.
5 באוקטובר, 2016
מומחים בינלאומיים מתחום מיזוגים ורכישות חוצי גבולות בשולחן עגול וירטואלי
האתר הבריטי המוביל - www.corporatelivewire.com - קיים דיון וירטואלי של מומחים בינלאומיים בתחום מיזוגים ורכישות והזמין את עו"ד אריאלה דרייפוס להשתתף. הדיון עסק בשינויים רגולטוריים, אתגרים והזדמנויות כמו גם מגמות מפתח והתפתחויות אחרונות.
30 בספטמבר, 2016
ייצוג קרן הפרייבט אקוויטי IGP ברכישת מניות בחברת Jacada
משרד ברנע ייצג את קרן הפרייבט אקוויטי IGP בעסקה של רכישת 300 אלף מניות ג'קדה (כ-7%) מידי חברת ההשקעות Kinetic Catalyst Partners של המשקיע רוברט (בוב) אשטון.
25 באוגוסט, 2016
טעויות נפוצות של יזמים בתחילת הדרך- הרצאה של אריאלה דרייפוס
אריאלה דרייפוס, תרצה למשתתפי תכנית יזמות עילית של StarTAU, מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב בפני יזמים בתחילת הדרך במפגש שיתקיים ב-5 בספטמבר. במסגרת ההרצאה תדבר אריאלה על חשיבות של הסכם מייסדים, ועל טעויות נפוצות שיזמים עושים.
23 באוגוסט, 2016
מנגנוני Reverse Vesting ו- Holdback - האם הפעלתם טובה ליזמים ?
מוקדם יותר החודש פרסמה רשות המסים טיוטת חוזר בענין מנגנוני: Reverse Vesting ו- Holdback. עמדתה של רשות המסים עשויה להוות חרב פיפיות עבור יזמים.
27 ביולי, 2016
מנגנוני Reverse Vesting ו- Holdback - האם הפעלתם טובה ליזמים ?
מוקדם יותר החודש פרסמה רשות המסים טיוטת חוזר בענין מנגנוני: Reverse Vesting ו- Holdback. עמדתה של רשות המסים עשויה להוות חרב פיפיות עבור יזמים.
9 ביוני, 2016
גיוס כסף ומכירת המיזם - איך לעשות את זה נכון
כבר מהיום הראשון של המיזם, היזמים הישראלים מחפשים את הדרך לאקזיט. למרבה הצער הם לא תמיד מוכנים למכירה או לגיוס כספים.
31 במאי, 2016
כנס היזמות השנתי
משרד ברנע נוטל חלק בכנס היזמות השנתי. הכנס, שיתקיים במשך שלושה ימים בחודש יוני, הינו שיתוף פעולה בין מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב, רמות ואוניברסיטת תל אביב. במסגרת הכנס, יתקיימו סדנאות בהשתתפות מיקי ברנע ויובל לזי  בבורסה לניירות ערך ויובל לזי ואריאלה דרייפוס ישמשו כשופטים בתחרות הסטארטאפים.
18 במאי, 2016
משרדנו ליווה את תרומת הענק של 50 מיליון דולר לאוניברסיטת ת"א
איש העסקים הבריטי ג'רמי קולר תרם את הסכום לפקולטה לניהול באוני' ת"א, וכולו יוקדש לפעילות אקדמית ומחקרית והוראה, בניגוד לתרומות אחרות המוקדשות למבנים. עו"ד סיימון ג'פה ועו"ד אריאלה דרייפוס ליוו את הקרן במתן התרומה
16 במאי, 2016
K.I.S.S

יזמים, הנכם יצירתיים וחדשנים, אך כשאתם עומדים לגייס מימון עבור המיזם או הרעיון שלכם, חשוב להיות קונבנציונליים. אין צורך בהמצאת הגלגל מחדש, המודלים השגרתיים הינם המפתח להצלחה. יתרה מזאת, כשמדובר בהשקעות במיזמים, הדרך הידועה והמוכרת זו הדרך הטובה, המהירה והיעילה ביותר. קיומם של יותר מדי משתנים, עלולה להוביל אתכם לסטייה מהמטרה.

11 באפריל, 2016
חברת אהבה נמכרה לפוסון הסינית
אתמול נחתמה במצודת דוד בירושלים עסקת הרכישה של חברת הקוסמטיקה "אהבה מעבדות ים המלח" על ידי חברת ההשקעות הסינית פוסון, בסכום של 290 מליון ש"ח. מיקי ברנע, אריאלה דרייפוס ואיתי גורה ממשרדנו ייצגו את קיבוץ מצפה שלם, ממחזיקי המניות באהבה.
10 באפריל, 2016
קריאה לכל האנג'לים

שראל היה ארץ שופעת רעיונות ויוזמות טכנולוגיות. אם יש לך כסף זמין ואתה מעוניין להיות חלק מהתעשייה הזו, השקעת seed money (כסף לזריעה) היא דרך אחת להשתתף בזירה זו. מספר דגשים שיעזרו לך לוודא כי ההשקעה שלך מבוצעת בצורה הטובה ביותר

27 במרץ, 2016
ברנע מייצגים את קונטיניואיטי
ברנע מייצגים את ספקית התוכנה קונטיניואיטי במכירתה לקרן קדמה תמורת 160 מיליון ₪. חברת קונטיניואיטי מציעה פיתרון ניהולי ל"המשכיות עסקית" ומבטיחה שהנתונים העסקיים מוגנים בכל עת. מיקי ברנע ואריאלה דרייפוס ייצגו את קונטיניואיטי ויובל לזי ייצג את קרן קדמה.
24 בפברואר, 2016
סדנת משקיעי אנג'ל
משרדנו שמח להשתתף בסדנת משקיעי אנג'ל של פורום MIT ליזמות של אוניברסיטת תל אביב. במסגרת שיתוף הפעולה, יתקיימו הרצאות של עו"ד מיקי ברנע, עו"ד יובל לזי ועו"ד אריאלה דרייפוס.
11 בפברואר, 2016
ברנע ייצגו את Covercy
עו"ד סיימון ג'פה, עו"ד אריאלה דרייפוס, עו"ד איתי גורה ועו"ד קרין קשי ייצגו את חברת קוברסי בגיוס של 1.5 מיליון דולר. חברת קוברסי מציעה שירות העברת כספים בין מדינות שמיועד לעסקים קטנים ובינוניים וגובה עמלה נמוכה מזו של הבנקים
12 בינואר, 2016
ג'ונסון אנד ג'ונסון הובילה סבב השקעה בסטארט אפ ישראלי
V-Wave  סטארט אפ ישראלי, אשר פיתח מכשיר לטיפול בחולי אי-ספיקת לב, השלים סבב גיוס של 28 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה ג'ונסון אנד ג'ונסון אשר יוצגה על ידי משרד ברנע.
4 בינואר, 2016
מימון המונים לחברות סטארט-אפ ללא תשקיף
אף שמודל מימון ההמונים מיושם הלכה למעשה בישראל מזה למעלה משנה, החוק שעבר בכנסת שבוע שעבר  מסדיר לראשונה בישראל את תחום גיוסי המונים בפטור מתשקיף באמצעות גיוס המונים. מאמר דעה של אריאלה דרייפוס בנושא פורסם ב- The Lawyer.
3 בינואר, 2016
סופסוף – תחום גיוס המונים מגיע לישראל
ביום חמישי, רגע לפני רדת המסך על שנת 2015, פורסם ברשומות החוק לקידום השקעות בחברות הפועלות בתחומי הטכנולוגיה העילית. החוק הוא תוצאה של יישום המלצות הועדה לקידום השקעות בחברות ציבוריות הפועלות בתחום המחקר והפיתוח והוא כולל שלושה נושאים עיקריים: הסדרה לראשונה של תחום מימון ההמונים בישראל, הקלות והתאמות בדרישות הגילוי בתשקיף והקמת קרנות טכנולוגיה עילית נסחרות.
1 בינואר, 2016
משרד ברנע גאה להכריז על מינוי שותפים חדשים
אנו  שמחים לבשר על מינוי של שותפים חדשים: עו"ד אילן בלומנפלד שמתמחה בליווי חברות וייעוץ בתחום ההגבלים העסקיים, המגזר הקיבוצי ונושאים תאגידיים, עו"ד ליאת קיסרי, מתמחה בליווי לקוחות פרטיים וייעוץ בנושא נדל"ן ועו"ד אריאלה דרייפוס, המלווה חברות טכנולוגיה ועסקאות מיזוגים ורכישות. 
14 בדצמבר, 2015
לראשונה חברות יכולות להגיש את התקנון ואת מסמכי השעבוד שלהן לרשם החברות באנגלית
לאחר שנים ארוכות של סירוב רשם החברות לקבל מחברות דיווחים ערוכים באנגלית, התפרסם בתחילת החודש תזכיר חוק המאפשר לחברות להגיש את התקנון ומסמכי השעבוד שלהם באנגלית.
13 בדצמבר, 2015
רשם החברות מאפשר הגשת מסמכים באנגלית – הגברת הוודאות
למדינת ישראל שתי שפות רשמיות – עברית וערבית. כתוצאה מכך, קבע רשם החברות בשנים האחרונות כי על כל מסמך המוגש לרשם להיות באחת משתי השפות הרשמיות, ובמקרה ומוגש מסמך בשפה האנגלית, הגשתו תדחה. מדובר במסמכי ייסוד, כגון תקנון של חברה ישראלית ואגרות חוב בנוגע לשעבוד נכסים של חברה ישראלית.
11 במרץ, 2013
סוגיות שכר הבכירים בישראל- מאמר דעה
עו"ד סיימון ג'פה ועו"ד אריאלה דרייפוס במאמר משותף עבור המגזין האנגלי היוקרתי The Lawyer בעוד העיתונות בבריטניה מדווחת בהרחבה על המשכורות המנופחות והבונוסים השמנים של חלק מהעובדים הבכירים ביותר בחברות ציבוריות בבריטניה, החקיקה החדשה בישראל בנושא שכר בכירים מנסה להגביל ולרסן את סכומי הכספים הגבוהים שמגיעים לבכירים.  
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: