© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

יובל לזי חדשות ועדכונים / 

2 במרץ, 2021
תקנון חברה מסודר – עכשיו יותר מתמיד

הקורונה, שהכתה במשק הישראלי בפרט, ובעולם בכלל, יצרה זעזועים רבים. היא פירקה שיתופי פעולה קודמים ועודדה יצירת שיתופי פעולה חדשים. היא ערערה את כוח האינרציה שהניע עסקים ושכירים רבים, ואילצה גופים רבים להמציא את עצמם מחדש, ליזום ולהעז.

28 בינואר, 2021
האם באמת אפשר להסתמך על הסכם מייסדים לדוגמא מהאינטרנט?

הסכם מייסדים לדוגמא נמצא זמין ברשת, וניתן להורדה לכל דורש. על אף המספר הרב של הסכמי מייסדים זמינים ברשת, אין להסתמך עליהם כאשר אתם מקימים מיזם חדש. לכל סטארט אפ מאפיינים ייחודיים אשר רלוונטיים אליו בלבד. לכל מיזם אופן פעילות שונה, והמייסדים נמצאים בשלבים שונים בחייהם. על כן, ישנם דגשים שונים שיש לכלול בכל הסכם מייסדים, לפי צרכיהם השונים של המייסדים והתכנון להמשך המיזם. בכדי שהמיזם יצליח, על הסכם המייסדים לתת ביטוי לכלל ההיבטים הללו.

5 בינואר, 2021
הסכמים שחשוב להכיר כשמקימים סטארטאפ
יובל לזי הרצה הבוקר בנושא הסכם מייסדים והסכם משקיעים. ההרצאה נערכה במסגרת קורס "מפרויקט לסטארט-אפ" בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל אביב. במסגרת הקורס מפתחים הסטודנטים סטארט-אפ טכנולוגי, כאשר מנטורים ואנשי תעשייה מובילים מלווים אותם לאורך הפרוייקט. יובל לזי הוא אחד המנטורים בקורס. 
7 בספטמבר, 2020
מתקפת סייבר על טאואר: מה המשמעות לפעילות החברה
חברת טאואר זיהתה מתקפה על מערכותיה והוציאה הודיעה מסודרת על כך. יובל לזי וענת אבן חן ממשרדנו התראיינו לגלובס והסביר את ההשפעה של הפריצה על פעילות החברה, דרכי הפעולה האפשרויות ומתי והאם חברה צריכה לדווח על הפריצה.
10 באוגוסט, 2020
משרדנו ליווה הקמת קרן השקעות חדשה באסיה
קרן ליקווידיטי מבית מיטב דש תקים עם MUFG Bank - הבנק היפני הגדול בעולם – קרן השקעות פרטית חדשה באסיה. הקרן החדש תתאגד בסינגפור, תעסוק במתן אשראי לחברות באזור אסיה, באמצעות עסקות איגוח של תזרימי מזומנים עתידיים. משרדנו ליווה באמצעות עורכי הדין רועי אנגל ויובל לזי את ליקווידיטי אשר במסגרת ההסכם תעניק לחברה המשותפת שירותי ניהול וחיתום.  
2 באוגוסט, 2020
הקצאת אופציות לעובדים - איך זה עובד?

בסרטון קצר, עו"ד יובל לזי מסביר את העקרונות המנחים בהענקת אופציות, כיצד ניתן להעריך כמה האופציות שוות ומה חשוב לעובד לדעת כאשר הוא מקבל אופציות.

27 ביולי, 2020
משרדנו ייצג את בריטניקה בחוזה בסך 70 מיליון דולר עם צבא ארה”ב
עורכי הדין יובל לזי ואורי הלל ממשרדנו ליוו את חברת בריטניקה מערכות, מובילה עולמית באספקת פתרונות מתקדמים לניהול הדרכה וכשירות מקצועית בחוזה בהיקף של 70 מיליון דולר, לאספקת מערכת FOX לצבא היבשה של ארה”ב.
8 ביוני, 2020
חברת קרדיאקסנס, שמפתחת שעון יד רפואי לניטור מרחוק, חתמה על הסכם הפצה בלעדי
משרדנו מייצג את חברת קרדיאקסנס שחתמה לאחרונה על הסכם הפצה בלעדי בהודו בהיקף של 32 מיליון דולר. במסגרת ההסכם, החברה, שהוקמה בשנת 2009 וממוקמת בקיסריה, תספק 150 אלף שעוני יד רפואיים לזיהוי וניטור מרחוק של הפרעות בקצב הלב, מחלות נשימה ומחלות כרוניות, לחברת ציוד רפואי בהודו
11 במאי, 2020
הרצאה: איך בונים סטארטאפ מצליח - היבטים משפטיים
במסגרת שיתוף הפעולה של משרדנו עם אקסלרטור AtoB, האקסלרטור ההנדסי הראשון בירושלים, יובל לזי ירצה היום ליזמים בשלבים ראשונים של סטארטאפ על ההיבטים המשפטיים שחשוב להכיר שמקימים סטארטאפ. 
31 במרץ, 2020
דמו דיי של האקסלרטור היהודי-ערבי של אוניברסיטת תל-אביב
במסגרת הליווי שלנו למרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב, שמחנו להתארח באירוע הדמו דיי של האקסלרטור היהודי-ערבי של אוניברסיטת תל-אביב. במסגרת זו, הציגו המיזמים את פעילותם והתקדמותם. 
6 במרץ, 2020
כלים משפטיים ליזמים בתחילת הדרך - יום עיון באוניברסיטת תל אביב
במסגרת שיתוף הפעולה של המשרד עם מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב הוזמנו להרצות בפני הסטודנטים על היבטים משפטיים רלוונטים בפעילות יזמית. דניאל לורבר הסביר מהו הסכם מייסדים ומדוע חשוב לערוך הסכם שכזה. יובל לזי הסביר על הדרכים, האפשרויות והאתגרים של מיזמים לגייס הון - מדרך המעגל הקרוב ועד לאקזיטים. בסוף היום, הרצתה ענת-אבן חן על פעילות אונליין של המיזמים- מה צריך תקנון אתר לכלול ואיך לבנות את העסק נכון כדי לא להיות חשופים להפרות של סוגיות פרטיות.
20 בפברואר, 2020
מהו הסכם סודיות והאם הוא באמת נחוץ?

הסרטון עוסק בשאלה מתי צריך לחתום על הסכם סודיות וכמה הגנה באמת מקנה הוא מקנה.

7 בינואר, 2020
אירוח מפגש של מאיץ העסקים פלורידה ישראל
משרדנו ארח היום מפגש של מאיץ העסקים פלורידה ישראל. יובל לזי והראל פרלמוטר נפגשו עם הסטרטאפים המשתתפים בתכנית ושוחחו איתם על האתגרים וההזדמנויות בעבודה מול ארה"ב.
30 בדצמבר, 2019
שנת 2019 בתחום הסייבר
אתר "אנשים ומחשבים" ראיין מומחים בתחום הסייבר וביניהם יובל לזי על המגמות הבולטות בעולם הסייבר בשנת 2019. בעולם שבו תעשיית מתקפות הסייבר מוערכת ביותר מטריליון דולר בשנה והמתקפות הולכות ומתגברות משנה לשנה, מסביר יובל לזי כי תאגידים החלו להפנים כי נדרשת לא ניתן להסתמך על פתרונות טכנולוגים בלבד למתקפות אלה ועל הארגון לייצר פתרון הוליסטים ורחבים יותר, מעבר לפתרון הטכנולוגי.
20 בנובמבר, 2019
שבעה מונחי השקעה שעל כל יזם להכיר

מספר מונחים חשובים שכל יזם צריך לדעת לפני שייקח על עצמו סבב השקעה ראשון.

18 בנובמבר, 2019
משרדנו מייצגים את cymplify בעסקת הרכישה על ידי חברת צ'ק פוינט
משרדנו ייצג את חברת הסייבר הישראלית cymplify שעוסקת באבטחת IoT, בעסקת הרכישה על ידי חברת צ'ק פוינט תמורת כ-5 מיליון דולר. צ'קפוינט מתכוונת לשלב את הטכנולוגיה של cymplify בארכטיקטורת ההגנה שלה Infinity.
14 באוגוסט, 2019
ברנע מייצגים את Motive Partners וחברת הבת שלה LPA ברכישת חברת הפינטק הישראלית מודליטי
משרדנו ייצג את חברת הפרייבט אקוויטי האמריקאית Motive Partners וחברת הבת הגרמנית שלה LPA ברכישת חברת הפינטק הישראלית מודליטי תמורת עשרות מיליוני דולרים. מודליטי פיתחה פלטפורמה למוצרים פיננסיים עבור בנקים וחברות ביטוח. את הרוכשת ייצגו עוה"ד יובל לזי, אורי הילל ומאיר ווינקלר.
29 ביולי, 2019
ברנע מייצגים את קבוצת עזריאלי במכירת אחזקותיה בסופרגז
משרדנו ייצג את קבוצת עזריאלי במכירת אחזקותיה בחברת סופרגז לידי קבוצת אלקו תמורת כמיליארד שקל. את עזריאלי ייצגו בעסקה עוה"ד מיקי ברנע, יובל לזי, אילן בלומנפלד, שגיא גרוס ודניאל קלינמן.
21 ביולי, 2019
ברנע מייצגים את קרן ההשקעות הסינית Neng Yang ברכישת החברה הישראלית ADT
משרדנו ייצג את קרן ההשקעות הסינית Neng Yang ברכישת החברה הישראלית ADT. ADT עוסקת בייצור ופיתוח של מכונות ומתכלים לתעשיית המוליכים למחצה והמיקרו אלקטרוניקה. שווי הרכישה נאמד בכ-35 מיליון דולר.
7 ביולי, 2019
מנטורינג בתכנית האקסלרציה Israel Lean Launchpad
במסגרת פעילות משרדנו עם מרכז היזמות של האוניברסיטה העברית  HUstart הרצה היום יובל לזי בפני משתתפי תכנית האקסלרציה Israel Lean Launchpad, שפותחה על ידי האוניברסיטה העברית,  Merage Institute, Startup Nation Central והרשות לפיתוח ירושלים.
24 ביוני, 2019
תיקונים לחוק לעידוד השקעות הון
משרד הכלכלה והתעשייה והרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה, מציגים שורת צעדים שמתאימים את החוק למשק הישראלי בשנת 2019.
11 ביוני, 2019
הרצאות במרכז היזמות של האוניברסיטה העברית
יובל לזי ואיתי גורה, שותפים במחלקה המסחרית, הרצו על הסכם מייסדים בפני משתתפי תכנית יזמות דיגיטל ויזמות חברתית של המרכז ליזמות באוניברסיטה העברית.
11 ביוני, 2019
יובל לזי בהרצאה במרכז היזמות AtoB
יובל לזי, שותף במחלקה המסחרית, הרצה בנושא סיפורי סינדרלה של חברות צעירות בפני יזמים הלוקחים חלק באקסלרטור של מרכז היזמות בעזריאלי המכללה האקדמית להנדסה.
27 במאי, 2019
יובל לזי הוזמן להשתתף בפאנל בכנס הסייבר הבינלאומי השנתי
כמומחה בתחום הסייבר, עו"ד יובל לזי הוזמן לקחת חלק בכנס הסייבר הבינלאומי המתקיים במסגרת שבוע הסייבר באוניברסיטת תל-אביב. יובל ישתתף בפאנל שיעסוק בבטיחות האינטרנט ואיתו משתתפים בפאנל נציגים ממשטרת ישראל, AntiToxin Technologies ומ- Fiverr.
10 באפריל, 2019
אירוח משלחת של מאיץ העסקים פלורידה ישראל
משרדנו ארח היום משלחת של משקיעים וחברות שהגיעו לארץ בחסות מאיץ העסקים פלורידה ישראל FIBA לאירוע נטוורקינג עם אנשים מובילים בתעשייה. משרדנו עובד באופן שוטף עם FIBA ומלווה את החברות הלוקחות חלק בתכנית.
1 באפריל, 2019
הרצאה בנושא אפיקי מימון בקליניקה להנגשת המשפט לסטרטאפים
עו"ד יובל לזי הרצה היום על אפיקי מימון לסטודנטים מהקליניקה להנגשת המשפט לסטרטאפים בבינתחומי הרצליה. במסגרת הקליניקה אנו מלווים סטודנטים למשפטים המעניקים סיוע משפטי ליזמים מאוכלוסיות מטרה.
4 בפברואר, 2019
הרצאה בתכנית האצה לכלכלה שיתופית ב"ספרייה"
עו"ד יובל לזי הרצה היום על הסכם מייסדים ומימון סטרטאפים  בפני משתתפי תכנית "הספרייה", המרכז לחדשנות עירונית של עיריית תל-אביב.
19 בנובמבר, 2018
Xcelerator :אירוע סיום
כחלק מהליווי השוטף שלנו של תכנית ההאצה המשותפת של השב"כ ו Tau Venture, זרוע ההשקעות של אוניברסיטת תל אביב, יובל לזי השתתף בדמו דיי של התכנית.
15 בנובמבר, 2018
איך כדאי לנהל מו"מ עם משקיע אנג'ל

אופן ניהול המו"מ עם המשקיע עשוי לקבוע האם תצליחו לגייס את הכסף או לא. להלן כמה עצות לגבי ניהול מו"מ עם אנג'ל פוטנציאלי.

31 באוקטובר, 2018
יובל לזי במרכז היזמות באוניברסיטה העברית
עו"ד יובל לזי הרצה היום בפני יזמים במרכז היזמות באוניברסיטה העברית על האתגרים המשפטיים של חברות סטארט-אפ
23 באוקטובר, 2018
משרדנו מלווה את המחזור השמיני של תכנית ההאצה של יבמ
משרדנו ממשיך ללוות את IBM Alpha Zone, ומלווה את המיונים למחזור השמיני של תכנית ההאצה. 
10 ביולי, 2018
תזכיר חוק הגנת הסייבר ומערך הסייבר הלאומי
משרד ראש הממשלה פרסם ביוני 2018 את תזכיר חוק הגנת הסייבר ומערך הסייבר הלאומי, התשע"ח-2018. מטרת התזכיר להסדיר את ייעודו, תפקידיו וסמכויותיו של מערך הסייבר הלאומי.
4 ביולי, 2018
משרדנו ילווה את תוכנית ההאצה The Xcelerator
משרדנו ילווה את The Xcelerator, תוכנית ההאצה החדשה של השב"כ וזרוע ההשקעות של אוניברסיטת תל אביב.
18 ביוני, 2018
יובל לזי בדמו דיי של תכנית AlphaC
עו"ד יובל לזי השתתף היום בדמו דיי של תכנית AlphaC. זוהי תכנית האקסלרציה הראשונה מסוגה, המיועדת לסטארטאפים מתחום הסייבר ביוזמת אוניברסיטת ת"א ובשת"פ עם תאגיד ההייטק היפני NEC.
12 ביוני, 2018
צעדים משפטיים ראשונים לסטארטאפים בשלבים מוקדמים
יובל לזי ירצה היום בפני סטודנטים לתואר שני במרכז בנג'יס ליזמות וחדשנות של אוניברסיטת בן גוריון בנושא של הסכם מייסדים, קנין רוחני והסכמי השקעה.
31 במאי, 2018
יובל לזי בהרצאה בחממת האצ'יסון כנרות
עו"ד יובל לזי מרצה היום בפני יזמים צעירים בחממת האצ'יסון כנרות, המשקיעה בתחומי טכנולוגיות המים והקלינטק.
15 במאי, 2018
יובל לזי בהרצאה לתוכנית יזמות עלית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקה המסחרית, מרצה היום בפני משתתפי תכנית היזמות עלית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב בנושא הסכמי בעלי מניות וסיפורי סינדרלה של סטרטאפים.
7 במאי, 2018
איומי סייבר - צעדי מנע והתאוששות

נראה כי הלחץ שלפני החלת ה-GDPR גרם לחברות להתמקד רק ביישום "רשימת התיוג" הרגולטורית. אך לעיתים ההתעסקות "ברשימת תיוג" באה על חשבון תשומת הלב המתבקשת לעניין השאלה החשובה לא פחות: מה קורה אם אתה מותקף?

27 במרץ, 2018
משרד ברנע ייצג את חברת סלברייט במכירה של חטיבת מובילוגי לקרן אמריקאית
משרדנו ייצג את חברת סלברייט במכירה של חטיבת מובילוגי לקרן ESW Capital האמריקאית. חטיבת Mobilogy שפעלה כמותג נפרד, מציעה פתרונות טכנולוגיים למפעילי סלולריים, ספקי שירות והתקנות, וארגונים בשוק התקשורת הניידת.
15 במרץ, 2018
48 הראשונות לאחר מתקפת סייבר

כאשר הארגון מצוי תחת מתקפת סייבר, 48 השעות הראשונות הן הקריטיות ביותר. היערכות מוקדמת, הכוללת גיבוש תכנית לטיפול בתקריות סייבר (תכנית Incident Response – IR), מאפשרת לך למזער את המשך הפגיעה, לצמצם את היקף הנזק ולטפל בנקודות התורפה במערך האבטחה בתוך 48 השעות הראשונות.

31 בינואר, 2018
בדרך לאקזיט? כמה עצות לדרך

החברה הגיעה לצומת דרכים משמעותית ואתם מתחילים לדבר על אסטרטגית אקזיט? לפני שפותחים את השמפניה, כדאי לשקול את הגורמים הבאים כדי להבטיח שאכן החברה מוכנה בצורה הטובה ביותר למכירה.

18 בינואר, 2018
סמינר של ברנע ובייקר מקנזי בנושא היערכות להתקפות סייבר
משרדנו מארח היום יחד עם פירמת בייקר מקנזי סמינר בנושא התקפות סייבר והצעדים שחברות יכולות לנקוט כדי למנוע ולהגיב להתקפה. עו"ד יובל לזי ידבר על הקמת חמ"ל כאחד הכלים המרכזיים והמשמעותיים שמסייע לתגובה מהירה לאחר התקפת סייבר.
15 בינואר, 2018
יובל לזי בהרצאה על הסכם שותפות
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקה המסחרית, ירצה היום על הסכם שותפות בפני המשתתפים של מרכז היזמות בקריה האקדמית אונו.
26 בדצמבר, 2017
יובל לזי בהרצאה לתוכנית יזמות עלית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקה הטכנולוגית, מרצה היום בפני משתתפי תוכנית היזמות עלית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב בנושא הסכמי בעלי מניות וסיפורי סינדרלה של סטרטאפים.
11 בדצמבר, 2017
הרצאה של יובל לזי בקורס יזמות עילית של Startau
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה, ירצה היום בנושא הסכם מייסדים וגיוסי הון בקורס 'יזמות עילית', קורס הדגל של מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב.
3 בדצמבר, 2017
משלחת משקיעים ישראלית בסרביה
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרדנו, משתתף במשלחת מיוחדת של משקיעים ישראלים, המבקרים לראשונה בבלגרד, סרביה על מנת להכיר מקרוב את האקוסיסטם המקומי ולהיפגש עם חברות סטארטאפ סרביות.
16 באוקטובר, 2017
מחפש משקיע? בניית אסטרטגית שיווק תגדיל את הסיכוי לגייס

יש לך רעיון למוצר או לשירות חדש? מצוין. הברקות ורעיונות חדשים הם חשובים, אבל הם לא מספיקים כדי לגייס כספים ממשקיעים. כעת, בשלב גיבוש המודל העסקי, עליך להיות מסוגל לשרטט אסטרטגית שיווק ברורה, הגיונית ואטרקטיבית עבור המשקיעים הפוטנציאליים שלך.

3 באוקטובר, 2017
היבטים משפטיים של השקעות בסטארטאפ
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרדנו ירצה היום בנושא הסכמי השקעה בתוכנית היזמות של קרן הישג.
7 בספטמבר, 2017
איך להגיע מוכן לשלב גיוס הכספים

היום משקיעים מבינים עניין והם מתוחכמים יותר מאי פעם. הם מצפים להבין את הערך שאתה מביא, הן עבור המשקיעים והן עבור השוק שחברתך פונה אליו. ולכן, כשאתה מגיע לשלב גיוס הכספים להתחלת או הרחבת פעילות חברת הסטארט-אפ שלך, עליך להיות מוכן עם תשובות תכליתיות לשאלות שכל משקיע חכם ישאל אותך לגבי השוק.

6 בספטמבר, 2017
יובל לזי ירצה היום על סוגיות קנין רוחני במיזמי טכנולוגיה
עו"ד יובל לזי ירצה היום ליזמים על סוגיות של קנין רוחני. זאת במסגרת תכנית Hip, תכנית היזמות של קרן הישג.
30 ביולי, 2017
איך חברות מסחור ידע מאיצות את הצמיחה ?

הרבה ממאמצי המחקר והפיתוח המושקעים בטכנולוגיות חדשות נערכים במוסדות אקדמיים ומחקריים. מוסדות המו"פ אינם מייצרים בעצמם את המוצרים או התהליכים החדשים המשנים את העולם. בפועל, המוסדות האקדמאיים מעבירים את טכנולוגיות האלה, או נותנים רישיון לשימוש בהן, לחברות עסקיות שתפעלנה לפתח יישומים המותאמים לשיווק ולשוק.

25 ביולי, 2017
ברנע ייצגו את מרכזי התעשיות ע.ע.ד בעסקת רכישת השליטה על ידי ADM האמריקאית
חברת ADM האמריקאית השלימה את רכישת השליטה בחברה הישראלית, מרכזי תעשיות ע.ע.ד.אשר עוסקת בתחום של ייבוא ושיווק מזון לבעלי חיים. החברה יוצגה על ידי עורכי הדין מיקי ברנע, יובל לזי, אילן בלומנפלד, דניאל לורבר, שגיא גרוס ודניאל קלינמן. 
13 ביולי, 2017
אבטחת סייבר בעולם מחובר

כולנו עדים להסלמת איומי הסייבר הגוברים מדי יום ביומו. לדברי מומחי סייבר, ישראל מתמודדת עם כמאה אלף התקפות סייבר ביום בזמן שגרה, ופי 10 מכך בזמן מלחמה. בהינתן האיום המתמיד על עסקים ועל הממשלה, ההתמקדות הלאומית בקידום ההתפתחות והצמיחה בתחום טכנולוגיית אבטחת הסייבר היא מובנת מאליה.

אולם לעיתים צורכי העסקים בכלכלה העולמית מתנגשים עם האינטרסים הלאומיים. לכן, כדי לנווט  במסלול ההתפתחות בתחום זה, יש להביא בחשבון את צורכיהם של שני הצדדים, תוך הפעלת מחשבה מעמיקה וגישה מכילה הן כלפי הממשל והן כלפי המגזר הפרטי.

10 ביולי, 2017
אירוח The Startup CEO Roundtable
משרדנו יחד עם חברת Marketing Envy מקיימים בפעם השלישית יום עיון עבור סטארטאפים אשר גייסו מעל למיליון דולר. עו"ד יובל לזי ירצה על ההיערכות לגיוס השני, טעויות נפוצות והאתגרים השונים.
12 ביוני, 2017
תעשיית מדעי החיים בישראל משנה את העולם

תחום מדעי החיים מתקדם בקצב דרמטי, הן מבחינת היכולות והן מבחינת המטרות. מאז ומעולם התאמצו מדענים להתמודד עם התפרצות מחלות מרגע הופעתן. כיום, המגמה היא להתמקד במניעת המחלות ובשיפור מדדי הבריאות תוך ראייה קדימה. מדינת ישראל עומדת בראש עקומת הפיתוח בנושא, וכיום ישנן בארץ יותר מ-1,200 חברות פעילות בתחום מדעי החיים. הודות להתמקדות הלאומית בנושאי חדשנות, בשילוב המנטליות של הקמת חברות סטארט-אפ, מציעה ישראל קרקע פורייה לצמיחה בענף.

7 במאי, 2017
משרד ברנע שמח להשתתף זו השנה השניה בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב
משרד ברנע לוקח זו השנה השנייה חלק בכנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב. במסגרת הכנס, עו"ד מיקי ברנע, שותף מנהל, ירצה על האתגרים המשפטיים של סטרטאפים בשלבים מתקדמים ויכהן כשופט בגמר תחרות הסטרטאפים בהשתתפות מנטורים נוספים מחברות Shazam, Prezi, Capsula קבוצת שטראוס והתעשייה האווירית. ד"ר דותן ברוך, עו"ד יובל לזי ועו"ד אריאלה דרייפוס, שותפים במשרדנו, ישמשו כשופטים בתחרות הסטרטאפים בתחומי ה-Fintech, Gaming ו-IoT. כמו כן עו"ד יובל לזי ישתתף בפאנל העוסק במימון חברות סטארטאפ. בין משתתפי הפאנל נציג של משרד המדען הראשי, מנכ"ל Tau Ventures ומנכ"ל תכנית הסטרטאפים Cockpit של אלעל.
25 באפריל, 2017
הרצאה של יובל לזי בקורס יזמות עילית של Startau
כחלק מהליווי השוטף של משרדנו בתכניות היזמים השונות המתקיימות במרכז היזמות Startau, עו"ד יובל לזי, שותף במחלקה המסחרית, ירצה היום בנושא הסכם מייסדים וגיוסי הון בקורס 'יזמות עילית', קורס הדגל של המרכז. 
26 במרץ, 2017
עו"ד יובל לזי בראיון ל'מדברים על יזמות': הסכם מייסדים
עו"ד יובל לזי, שותף במשרד ברנע, בראיון לבלוג הישראלי 'מדברים על יזמות' בנושא חתימה על הסכם מייסדים. בראיון הסביר יובל מה הסיכון באי עשיית הסכם מייסדים, כמה זה עולה וכמה זמן אורך התהליך.
2 בפברואר, 2017
אירוע פיצ'ינג של תוכנית Tamid במרכז הבינתחומי הרצליה
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרד ברנע השתתף כשופט באירוע הפיצ'ינג שהתקיים במסגרת תכנית Tamid של המרכז הבינתחומי הרצליה. תוכנית Tamid מפגישה בין סטודנטים אמריקאים הלומדים במסגרת המכללה לתעשייה היזמית בישראל.
30 בינואר, 2017
מפגש שולחן עגול עם קרנות הון סיכון המשקיעות בחברות סייבר
ברנע מארחת היום יחד עם לשכת המסחר ישראל-אמריקה וקרן בירד מפגש שולחן עגול בהשתתפות מר קווין שטיין, מנהל אגף הסייבר במכון הלאומי האמריקאי לתקנים וטכנולוגיה (NIST). במפגש ישתתפו מנהלי קרנות הון סיכון וחברות סטארט-אפ מתחום הסייבר.
8 בינואר, 2017
מנטורינג עסקי-משפטי לסטארטאפים ויזמים בחממה הטכנולוגית טק-קוד
עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרד ברנע יעניק מנטורינג עסקי-משפטי לסטארטאפים ויזמים בחממה הטכנולוגית טק-קוד (TechCode). טק-קוד הסינית הינה רשת של חממות בינלאומית לסטארטאפים, המסייעת לחברות לפרוץ לשוק הסיני.
25 בדצמבר, 2016
מפגש של תכנית היזמות SEEDS של ארגון בוגרי עמותת תפוח – במשרד ברנע
משרדנו ארח מפגש של תכנית היזמות SEEDS של ארגון בוגרי עמותת תפוח, המפעילה תכניות בתחומי הטכנולוגיה ופיתוח כישורי חיים בפריפריה. עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרדנו הרצה בפני המשתתפים על הסכמי מייסדים וארגז הכלים להקמת מיזם.
19 בדצמבר, 2016
נפילתה של אימפריית האפליקציות
מאמר של עו"ד יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה במשרד ברנע התפרסם בגלובס Dun's 100 בנושא שוק האפליקציות. לדבריו, מבחינת חברות הסטארט אפ הישראליות, המתפתחות טכנולוגיות או פתרונות מבוססי אפליקציות, יש צורך אמיתי להגדיר מחדש את הסיכוי והסיכון.
8 בדצמבר, 2016
שלוש תחזיות טכנולוגיות לחמש השנים הבאות

העולם סביבנו משתנה. בכל רגע נתון אנשים יוצרים טכנולוגיות חדשות ומגלים יישומים חדשים עבור טכנולוגיות קיימות ומתפתחות. וכך, מספר המוצרים והשירותים הטכנולוגיים הזמינים לציבור מכפיל את עצמו משנה לשנה. הצמיחה צפויה עוד להתגבר במהלך חמש השנים הבאות, והתפתחויות חשובות ומעניינות צפויות בשלושה תחומים במיוחד.

28 בנובמבר, 2016
ענקית המסחר הסינית עליבאבא תשקיע 15 מיליון דולר בחברת אינפיניטי AR הישראלית
עו"ד יובל לזי, שותף במשרד ברנע ייצג את חברת Sun Corporation בהשקעה משותפת עם עליבאבא הסינית בסך 15 מיליון דולר בחברת אינפיניטי AR הישראלית, המפתחת מערכות מציאות מדומה לתחומי הרפואה, ההדרכות והמשחקים.
22 בנובמבר, 2016
עו"ד יובל לזי בראיון ל'מדברים על יזמות' : חלוקת אופציות בחברות סטארטאפ
עו"ד יובל לזי, שותף במשרד ברנע, בראיון לבלוג הישראלי 'מדברים על יזמות' בנושא חלוקת אופציות לעובדים בחברות סטארטאפ. בראיון הסביר יובל האם מותר למכור אופציות, כמה שוות האופציות לעובד ומה המס הצפוי בגין מימושן.
2 בנובמבר, 2016
יום עיון לסטודנטים מהקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים בבינתחומי הרצליה
משרדנו מארח היום את הסטודנטים מהקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים בבינתחומי הרצליה ליום עיון בנושאים שונים, ביניהם: הסכם מייסדים, סוגיות של דיני עבודה, סוגיות מס, מדיניות פרטיות, יזמות ועוד. שיתוף הפעולה נעשה במסגרת הפעילות ההתנדבותית של המשרד.
26 באוקטובר, 2016
משרד ברנע ממשיך לסייע לתוכנית היזמות של קרן הישג (HIP)
תכנית היזמות של קרן הישג HIP Boost program, הינה תכנית המשך לתכנית HIP, בה משרדנו לקח חלק בעבר. ייחודה של התוכנית הינה בעובדה כי המיזמים המשתתפים בה נמצאים בשלב מתקדם משלב הרעיון והיא נועדה לתת תמיכה אישית לכל מיזם על פי הצרכים הייחודיים לו ועל פי מטרותיו. בשבוע הבא יתקיים פאנל מצגות, במסגרתו היזמים יציגו את הסטארטאפים בפני מנטורים מובילים. עו"ד יובל לזי נבחר לשמש כיועץ המשפטי של התכנית.
19 באוקטובר, 2016
סיוע משפטי לסטארטאפים העוסקים במיזם עסקי-חברתי
משרד ברנע שמח לשתף פעולה עם הקליניקה להנגשת המשפט לסטארט-אפים בבינתחומי הרצליה בליווי הסטודנטים המשתתפים בקליניקה וסטארטאפים מאוכלוסיות בלתי מיוצגות, העוסקים במיזם עסקי-חברתי בדגש טכנולוגי.
6 באוקטובר, 2016
הצבא שוקל מדיניות חדשה להסדרת הטכנולוגיות והידע בהם יוכלו חיילים להשתמש עם יציאתם לאזרחות
עו"ד יובל לזי, שותף במשרד ברנע, התראיין למגזין The Times of Israel ונשאל לגבי המדיניות החדשה שהצבא שוקל לאמץ להסדרת הטכנולוגיות והידע בהם יוכלו חיילים להשתמש עם יציאתם לאזרחות. יובל הסביר, כי זכויות הקנין הרוחני - פטנטים, שורות קוד או אפילו תמונות - אותם פיתח החייל במהלך שירותו הצבאי שייכות לצבא.
22 באוגוסט, 2016
ענף ההייטק – מגמות לשנה הקרובה

הגאות בחברות סטארט-אפ ישראליות נמשכת ללא מעצורים כבר כמה עשורים. לא לחינם ישראל זכתה למוניטין כמדינה המציעה הזדמנויות ליצירתיות וחדשנות עסקית. זוהי תוצאה של תכנון זהיר, חשיבה מחוץ לקופסה, נחישות בביצוע, כמו גם תוצאה של הרצון והיכולת של ישראל להצמיח דור של אנשים כישרוניים, ולתמוך בהכשרתם. 

21 ביולי, 2016
ברנע נבחר לעבוד בשיתוף עם הקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים של המרכז הבינתחומי הרצליה
ברנע נבחר לעבוד בשיתוף עם הקליניקה להנגשת המשפט לסטארטאפים של המרכז הבינתחומי הרצליה בשנה האקדמית הקרובה לליווי הסטודנטים המשתתפים ויזמים מאוכלוסיות מטרה. 
13 ביולי, 2016
תכנית היזמות Made in Lod
ברנע ישתתפו היום במפגש שעורך Made in Lod - המרכז ליזמות של PresenTese ומרכז הצעירים של העיר לוד. במפגש ירצה עו"ד יובל לזי על טעויות נפוצות של סטארטאפים.
29 ביוני, 2016
4 דברים שכל יזם סטארט-אפ צריך לדעת

הקמת סטארט-אפ מתחילה עם רעיון מעולה – זה יכול להיות מוצר או דרך טובה יותר לבצע משהו. אפשר להמשיל את הרעיון הזה לשתילת זרעים אשר מהם תצמח חברתך כאשר הזריעה הינה רק הצעד הראשון. ההתקדמות מהקמת החברה להפעלתה כמנכ"ל, מצריכה עבודה זהירה וקפדנית בכמה מישורים בו זמנית.

31 במאי, 2016
האקתון לסטודנטים מבית ספר למנהל עסקים - אוניברסיטת תל אביב
עורך דין יובל לזי ועורך דין איתי גורה ליוו את האקתון של סטודנטים הלומדים תואר שני באוניברסיטת תל אביב. ההאקתון, התקיים לסטודנטים במסגרת תוכנית של התמחות בניהול טכנולוגיה, יזמות וחדשנות ובתכנית הבינלאומית עם התמחות בניהול יזמות וחדשנות.   
31 במאי, 2016
כנס היזמות השנתי
משרד ברנע נוטל חלק בכנס היזמות השנתי. הכנס, שיתקיים במשך שלושה ימים בחודש יוני, הינו שיתוף פעולה בין מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב, רמות ואוניברסיטת תל אביב. במסגרת הכנס, יתקיימו סדנאות בהשתתפות מיקי ברנע ויובל לזי  בבורסה לניירות ערך ויובל לזי ואריאלה דרייפוס ישמשו כשופטים בתחרות הסטארטאפים.
24 במאי, 2016
10 הטעויות הנפוצות של מייסדים

מטבע הדברים, העיסוק בהקמת חברות סטארט-אפ כרוך בלקיחת סיכונים, ועל אחת כמה וכמה כאשר מנסים להתניע סטארט-אפ במגזר הטכנולוגי. סיכונים אלו חוצים הן את מגזר ה-B2C והן את מגזר ה-B2B, ועל אף ההבדלים ברמות הסיכון בין המגזרים, הסיכונים שעומדים בפני חברות הזנק טכנולוגיות הינם רבים ומגוונים.

10 במאי, 2016
הרצאה של יובל לזי בגוגל קמפוס
ב- 16 למאי יתקיים בגוגל קמפוס ערב משפטי עבור יזמים. במסגרת זו יעביר, יובל לזי, שותף במחלקת הטכנולוגיה של המשרד, הרצאה בנושא טעויות נפוצות של סטארטאפים בתחילת הדרך והרצאה בנושא הסכם מייסדים. 
17 באפריל, 2016
עו"ד יובל לזי ישפוט ב "demo day" של תוכנית Startau
עו"ד יובל לזי ישתתף מחר, ה-18.4.16 כשופט ב "Demo Day" אירוע הסיום מטעם תוכנית יזמות עילית של startau, מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב. התוכנית הינה תוכנית האצה יחודית המיועדת ליזמים צעירים המגיעים בשלב הרעיון ונותנת להם כלים וידע להפיכת הרעיון לסטארטאפ מוצלח המוכן להשקעה תוך שלושה חודשים. בין השופטים יהיו גם קרן סמסונג, קרן קריפטון, דויטש טלקום ועוד.
3 באפריל, 2016
יובל לזי ישתתף כמנטור בתוכנית BEE
כמומחה בליווי יזמים, ישתתף יובל לזי, כמנטור בערב מנטורים שיתקיים ביום שלישי, 03.04.16 באוניברסיטת תל אביב. הערב יתקיים במסגרת תכנית BEE תוכנית היזמות הסטודניטיאלית של אוניברסיטת תל אביב ובה ישתתפו 40 יזמים.  
27 במרץ, 2016
ברנע מייצגים את קונטיניואיטי
ברנע מייצגים את ספקית התוכנה קונטיניואיטי במכירתה לקרן קדמה תמורת 160 מיליון ₪. חברת קונטיניואיטי מציעה פיתרון ניהולי ל"המשכיות עסקית" ומבטיחה שהנתונים העסקיים מוגנים בכל עת. מיקי ברנע ואריאלה דרייפוס ייצגו את קונטיניואיטי ויובל לזי ייצג את קרן קדמה.
24 בפברואר, 2016
סדנת משקיעי אנג'ל
משרדנו שמח להשתתף בסדנת משקיעי אנג'ל של פורום MIT ליזמות של אוניברסיטת תל אביב. במסגרת שיתוף הפעולה, יתקיימו הרצאות של עו"ד מיקי ברנע, עו"ד יובל לזי ועו"ד אריאלה דרייפוס.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: